O workshopech a přednáškách

Dlouhodobé zkušenosti, vlídný a vždy 100 % upřímný a profesionální přístup - to je důvod, proč jsou naše workshopy přínosné jak pro svět "před kamerou", tak pro každodenní život.

Herečka Kateřina Janečková spolu s týmem profesionálních herců a lektorů organizují různé druhy hereckých kurzů a nově i přednášek s cílem objevovat dětské i dospělé talenty a rozvíjet jejich individuální schopnosti.

Nabízíme různé druhy workshopů, přednášky pro veřejnost, firmy, školy, či individuální přípravu jedinců na herecké školy či castingy. www.herecke-workshopy.cz

Speciálně sestavené workshopy jsou vhodné nejen pro hereckou přípravu, ale také ke sjednocení kolektivu, pěstování sebedůvěry a sebevědomí či k odbourání trémy a studu nebo k pouhému odpoutání se od reality všedního dne.

! Před registrací do databáze doporučujeme absolvovat úvodní Autentický a přiozený projev: videokurz + osobní koučink

Náplň workshopu Herecké principy I.

1. kapitola: BAVIČ NEBO ŘEMESLNÍK?

Seznámíte se s principy veřejného vystupování. Rozebereme témata - tréma, nervozita a strach z trapnosti.

2. kapitola: TĚLO JAKO NÁSTROJ HERCE

Rozpracujeme tři napětí těla, které používáme jako hlavní výrazový prostředek ke zpracování a vyjádření všech emocí. Zaměříme se na rozdíl mezi autentickým a hraným projevem.

3. PRŮBĚŽNÉ JEDNÁNÍ A VNITŘNÍ MONOLOG

Pomůžeme vám zbavit se přílišné sebekontroly. Zjistíte důležitost konkrétního pohledu, rozvinete schopnost představivosti a soustředění se.

 

4. POZNEJTE SE A SEZNAMTE SE

Zjistíte, zda je na vás poznat snaživost či nejistota, které způsobují zbytečnou křečovitost projevu. Vyzkoušíte si tipy a triky jak působit přirozeně.

5. REKAPITULACE NOVÝCH POZNATKŮ

Získáte zpětnou vazbu od lektora i ostatních účastníků. Možná je i konzultace a doporučení ohledně dalšího osobního/profesního rozvoje v rámci našich workshopů.

 

Více informací

INFORMACE A CELKOVOU NABÍDKU HERECKÝCH WORKSHOPŮ KALEGRO NALEZENTE NA WWW.HERECKE-WORKSHOPY.CZ

Proč před registrací doporučujeme Masterclass workshop ( dříve Herecké principy I.)

  • jedná se o unikátní "herecký workshop" pro všechny, kteří by rádi zlepšili přirozenost a autenticitu svého veřejného projevu před kamerou i při osobní a jiné prezentaci nebo jen o zapracovali na nervozitě a trémě... 
  • je složen ze 2 částí - Video kurz (k domácimu studiu) a Praxe (osobní koučink v malé skupině)
  • účast na praktické části koučinku - prověřuje a zdokonaluje herecké schopnosti účastníků (pro kvalitní doporučování našim klientům)
  • nejtalentovanější účastníci získají "štítek - NÁŠ TIP" - doporučujeme i pro mluvené epizodní role
  • na kurzu se pracuje na několika cvičeních, z nichž následně vycházíme při natáčení video-prezentací 

Více o Masterclass workshopu

Náš tým

Dean

„Chtěla bych moc pochválit Katku za včerejší workshop Herecké principy 1. Šla jsem na něj ze zvědavosti a musím říci, že až doteď mám plnou hlavu pozitivních dojmů. Člověk na sebe nahlédne „zvenčí“.... (klik - čtěte více)

Pí. Jitka - o workshopu HP 1.
Dean

Krásný dobrý večer, zrovna sedíme ve vlaku směr Havířov, máme před sebou ještě 2,5 h. cesty domů a téměř hodinu jsem poslouchala vyprávění o dalším skvělém workshopu - Herecké principy II., (klik = čtěte více)

pí. Žaneta a Nela - o workshopu HP 1.
Dean

Chci poděkovat Katce, že mě na kurz vzala. Katko, děkuji. Až do pondělí jsem nechodil do práce a celou dobu jsem na kurz myslel. (klik = čtěte více)

pan František - o workshopu HP 1.
Dean

Dobrý večer Kalegro, dnes jsem absolvoval Herecké principy I. na doporučení kolegy. A musím říct, že ač mi je doporučoval a šel jsem na workshop s určitým očekáváním, tak realita jej naprosto předčila! (klik = čtěte více)

pan David - o workshopu HP 1.